FOTO/ I infektuar me COVID-19, mbrojtësi shqiptar: Koronavirusi do të largohet shpejt nga unë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2020 | 19:03


FOTO/ I infektuar me COVID-19, mbrojtësi shqiptar: Koronavirusi do të largohet shpejt nga unë

Pas rikthimit nga kombëtarja e Kosovës, Mërgim Vojvoda rezultoi i infektuar me koronavirus.

vojvoda

Pas gati 10 ditësh pozitiv me COVID-19, mbrojtësi i Torinos ka postuar një Story në profilin  e tij zyrtar në “Instagram” me fjalët:

“Koronavirusi do të largohet shumë shpejt nga unë. Faleminderit për mesazhet tuaja.”, përfundon postimin Vojvoda

Vojvoda 1

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/