FOTO/ I famshëm për lidhjen e tij me modelen shqiptare, partneri i Gjimshitit në mbrojtje njofton lajmin e madh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2022 | 22:14


FOTO/ I famshëm për lidhjen e tij me modelen shqiptare, partneri i Gjimshitit në mbrojtje njofton lajmin e madh

Mbrojtesi i Atalantës, Mehri Demiral ka njoftuar në rrjetin social “Instagram” se është bërë baba për herë të parë.

pjimage (5)

Partneri i Gjimshitit në mbrojtje gjendet prej kohësh në një lidhje me modelen shqiptare Heidi Lushaku, e cila ka lindur një djalë.

Heidi është bërë e famshme në media për shkak të romancës së saj të mëparshme me boksierin shqiptar, Robin Krasniqi.

Futbollisti ka postuar 2 foto në “Instagram”, ku gjendet së bashku me gruan dhe djalin e tij të porsa lindur.

5647647

564564

567575

675757

PANORAMASPORT.AL