FOTO/ I bashkon një klub, objektivi i Milanit dhe futbollistja seksi shijojnë pushimet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 25, 2022 | 22:22

FOTO/ I bashkon një klub, objektivi i Milanit dhe futbollistja seksi shijojnë pushimet

Klubi anglez i Aston Vilës është bërë shkak për lidhjen e dashurisë mes suedezes Alisha Lehman dhe brazilianit Dagllas Luiz.

Collage Maker-25-Jun-2022-10.34-AM

Të dy mbajnë veshur të njëjtën fanellë, Lehman te skuadra e futbollit të femrave dhe Dagllas Luiz te skuadra e parë, që luan në Premier Ligë, i cili është bërë dhe një objektiv i Milanit në merkato së fundmi.

Futbollistja seksi po shijon pushimet verore dhe ka shpërthyer me fotografitë e saj në rrjetet sociale, duke ekspozuar hiret e saja dhe fatin që ka braziliani Dagllas Luiz.

1

0

4

7

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"