FOTO/ Grumbullohet talenti i Çelsit, rikthehet Selmani. Ja lista e Shpresave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 30, 2019 | 21:03


FOTO/ Grumbullohet talenti i Çelsit, rikthehet Selmani. Ja lista e Shpresave

Alban Bushi, trajneri i Kombëtares U-21, ka publikuar ditën e sotme, listën me futbollistët e grumbulluar për ndeshjet ndaj miqësore ndaj  Francës dhe  atë zyrtare ndaj Austrisë. 

shpresat kombetarja u 21

Në këtë listë janë plot 23 futbollistë, ku bië në sy bie rikthimi i Gentian Selmanit, ndërkaq është grumbulluar edhe 17-vjeçari i Çelsit Armando Broja.

Xhixha, Shehu, Mala, Sota, Pëllumbi janë disa nga lojtarët e kampionatit shqiptar të thirrur nga Bushi.

lista

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com