FOTO/ Gjithmonë provokuese dhe seksi, tifozja milaniste e “ekzagjeron” në Bahamas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2022 | 23:00


FOTO/ Gjithmonë provokuese dhe seksi, tifozja milaniste e “ekzagjeron” në Bahamas

Klaudia Romani mbetet një nga modelet më të komentuara italiane, kjo për shkak të fotove me përmbajtje të fortë erotike që publikon çdo ditë në “Instagram”.

Collage Maker-23-Jun-2022-10.58-PM

Moldelja italiane, që njihet gjithashtu edhe si një tifoze e zjarrtë e Milanit, së fundmi shfaqet në Bahamas, aty ku ka ndarë disa foto shumë provokuese, të cilat nuk kanë nevojë për shumë koment.

Si gjithnjë në çdo postim të modeles, nuk mungojnë komentet e shumta nga fansat, të cilët e shfrenojnë fantazinë në komplimentet e tyre.

6

5

4

2

3

1

PANORAMASPORT.AL