FOTO/ Gazetarja sportive mahnit ndjekësit në Instagram, shfaqet më sensuale se kurrë më parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 15, 2023 | 19:55

FOTO/ Gazetarja sportive mahnit ndjekësit në Instagram, shfaqet më sensuale se kurrë më parë

Prezantuesja, gazetarja sportive dhe modelja italiane, Sara Kroçe mahnit vazhdimisht ndjekësit e saj në rrjetet sociale me përmbajtje të nxehtë.Collage Maker-15-May-2023-07-52-PM-7919

Së fundmi ajo ka postuar një foto me çizme duke vënë në pah këmbët e saj të gjata, ndërsa pjesa në pjesën e sipërme ishte krejtësisht e zhveshur.

Ajo ka mbuluar gjoksin me dorë, me një vështrim sfidues ndaj kamerës. Fotoja e saj është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga fansat e saj.


View this post on Instagram

A post shared by Sara Croce (@saracroce98)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Croce (@saracroce98)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"