FOTO/ Futbollisti kampion i botës me Francën solidarizohet me kombin tonë: Lutuni për Shqipërinë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 27, 2019 | 20:15


FOTO/ Futbollisti kampion i botës me Francën solidarizohet me kombin tonë: Lutuni për Shqipërinë

Lutjet për Shqipërinë pas tërmetit shkatërrues, i ka shprehur edhe futbollisti kampion bote me Francën, Pol Pogba.

Pogba2

Mesfushori i Mançester Junajtid, ka postuar një foto të flamurit shqiptar të kthyer viral orët e fundit, ndërsa shkruan edhe: “Lutuni për Botën. Lutuni për Shqipërinë”.

22

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com