FOTO/ Format tërheqëse, bashkëshorja e ish-trajnerit të Partizanit “pushton” rrjetet sociale

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 18:07

FOTO/ Format tërheqëse, bashkëshorja e ish-trajnerit të Partizanit “pushton” rrjetet sociale

Bashkëshortja e ish-trajnerit të Partizanit, Mark Iuliano, ka pushtuar rrjetet sociale me fotot e nxehta nga plazhi. Format perfektë të Federika Vilanit kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave italiane, të cilat kanë postuar fotot e bashkëshorte së Iulianos.

FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-11

Mesa duket ish-futbollistit të Juventusit ia ka rrëmbyer vëmendjen Federika pas dështimit të tij si trajner te Partizani dhe si ndihmës te Udineze.

FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-6-1 FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-9-1 FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-15-1 FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-16-1 FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-7-1 FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-5-1

www.minuta90.com