FOTO/ Format joshëse, tifozja e Milanit “tërbon” ndjekësit në “Instagram”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 5, 2019 | 15:15

FB Gossip Të fundit

FOTO/ Format joshëse, tifozja e Milanit “tërbon” ndjekësit në “Instagram”

Tifozja e Milanit, Fabiana Brito është rikthyer protagoniste në rrjetet sociale, teksa ka postuar së fundmi disa foto të nxehta të cilat kanë shfrenuar imagjinatën e fansave në “Instagram”.

Tifozja55

Fabiani njihet për format e saj joshëse, teksa pasionin e saj për Milanin e ka shprehur shpeshherë me fotot sensuale me ngjyrat e klubit.

Fabiana Britto2

Imazhet e fundit që ka publikuar, në fakt, janë shumë transparente. Edhe pse ka hedhur një veshje në trup, praktikisht lë të shohësh gjithçka. Fabiana numëron 150 mijë fansa në “Instagram”, ku më së shumti mbizotërojnë fotot provokuese.

Milan tifozja5 Milan tifozja tifozja hot gf6dg6f

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com