FOTO/ Forma fantastike, Emili Ratajkovski dhuron spektakël në Maldive

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 28, 2019 | 19:21


FOTO/ Forma fantastike, Emili Ratajkovski dhuron spektakël në Maldive

Supermodelja amerikane Emili Ratajkovski po kalon pushimet e saj në ishujt përrallorë Maldive. Bukuroshja ka postuar në rrjetet sociale disa foto provokuese, të cilat menjëherë kanë bërë xhiron e botës në internet.

Emili Ratajkovski

Emili shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah linjat e saj perfekte trupore. Komente dhe pëlqime të shumta nga fansat pushtuan postimet e modeles me origjinë nga Londra.

Emili46 Emili5 Emili4 Emili3 Emili

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com