FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit dhuron shou në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2023 | 19:16

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit dhuron shou në rrjetet sociale

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së. Collage Maker-17-Sep-2023-07-08-PM-9643

Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese.

WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.27 WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.26 WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.25 (1) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.25 WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24 (3) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24 (2) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24 (1) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24

Përveç motorëve, modelja njihet edhe për pasionin që ka për futbollin dhe bën tifo për Juventusin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"