FOTO/ Forma bombastike, partnerja e sportistit të njohur “tërbon” fansat në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 13, 2020 | 12:48

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ Forma bombastike, partnerja e sportistit të njohur “tërbon” fansat në “Instagram”

Sesilia Rodrigez njihet për format e saj perfekte, të cilat i ekspozon shpesh në rrjetet sociale.


SESILIA

Partnerja e çiklistit të njohur italian, Inacio Moser, poston shpesh herë foto provokuese me të cilat i “çmend” ndjekësit e saj, të cilët kampin shifrën e 4 milionëve në “Instagram”.

Sesilia ka postuar foto tepër provokuese, por edhe me partnerin e saj, me të cilin e shijon jetën në maksimum. SESILIA 2

Në fotot e fundit të postuara nga bukuroshja argjentinasi, shihen qartë format e saj të shkëlqyera fizike.

SESILIA 1 SESILIA 3 SESILIA 4 SESILIA 5 SESILIA 6 SESILIA 7

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com