FOTO/ Forma bombastike, një tifoze hot nga Brazili për… Elseid Hysajn

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 6, 2018 | 15:00

FOTO/ Forma bombastike, një tifoze hot nga Brazili për… Elseid Hysajn

Desa Nunez është tifozja speciale e Napolit të Elseid Hysajt. Modelja braziliane njihet si mbështetëse e zjarrtë e skuadrës së Ançelotit dhe këtë gjë e vërtetojnë fotot dhe videot e postuara në rrjetet sociale me fanellën e kaltër.

dessa-nunes-521x420

Format e kolme të modeles ka lënë me “gojën hapur” shumë tifozë, të cilët kanë një motiv më shumë për të shkuar në stadium dhe për të ndjekur skuadrën e Napolit.

6a6z6a6

Desa pritet të jetë sot e pranishme në “San Paolo” për të mbështetur skuadrën e zemrës në sfidën vendimtare ndaj PSG-së të vlefshme për Ligën e Kampionëve.

6s6cs6 s66aqs Napoli dddddddd

www.minuta90.com