FOTO/ Forma bombastike, Demi Roz mahnit në Mikonos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 5, 2022 | 17:15


FOTO/ Forma bombastike, Demi Roz mahnit në Mikonos

Demi Roz nuk përmbahet në rrjetet sociale, teksa mbetet në qendër të vëmendjes falë fotove provokuese.

Collage Maker-05-Aug-2022-05.13-PM

Modelja britanike, e cila regjistron rreth 20 milionë fansa në “Instagram”, së fundi ka tronditur rrjetin me disa publikime që të lënë pa fjalë.

Bukuroshja shfaqet në Mikonos, teksa ekspozon gjoksin dhe të pasmet bombastike.

879789

898999

8978999

89898999

98989

PANORAMASPORT.AL