FOTO/ Fitorja e Bajernit 8-2, ironizon presidenti i Skënderbeut: UEFA u alarmua se ne humbëm 5-1 me Sportingun…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 0:20


FOTO/ Fitorja e Bajernit 8-2, ironizon presidenti i Skënderbeut: UEFA u alarmua se ne humbëm 5-1 me Sportingun…

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes çerekfinale të Championsit mes Barcelonës dhe Bajernit, ku katalanasit u mposhtën me rezultatin 2-8 duke ironizuar UEFA-n, e cila sipas Takajt u alarmua se korccarët u mposhtën nga Sportingu me rezultatin 5-1.

takaj

Kujtojmë që kjo sfidë ishte një ndër 4 takimet që fundosën klubin korccar.

Takaj

“Hahaha u alarmua uefa se u mund Skenderbeu me Sportingun 5-1 ne me 10 lojtar po kjo e sotmja si do quhet?”, shkruan Takaj në “Facebook”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com