FOTO/ Firma e Mavrajt dhe shokëve te Hamburgu vlen 30 euro, ja tifozi që e nxjerr në shitje online

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 6, 2017 | 16:49

FOTO/ Firma e Mavrajt dhe shokëve te Hamburgu vlen 30 euro, ja tifozi që e nxjerr në shitje online

Një ndodhi e çuditshme ka ndodhur në Gjermani, ku një tifoz i skuadrë së Hamburgut, ka nxjerrë në shitje posterin e sezonit 2017/2018, me autografet e të gjithë lojtarëve, mbi foton e secilit.

hamburgu autograf

Ai e ka nxjerrë në shitje në faqen “ebay”, dhe firma e Mavrajt me shokë, kushton e gjitha 30 euro. Gjithashtu, ai kërkon edhe 1.5 euro për transportin e këtij malli.

mavraj autograf


www.minuta90.com