FOTO/ Fiorentina shkëlqen në Kupë, Simona Patiso feston duke u zhveshur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 6, 2019 | 17:44


FOTO/ Fiorentina shkëlqen në Kupë, Simona Patiso feston duke u zhveshur

Këtë mesjavë Fiorentina mposhti Çitadelën me rezultatin e pastër 2-0, duke prerë biletën për në raundin e 1/8-ave në Kupën e Italisë.

Fiore5

Ndonëse luajtën për më shumë se 60 minuta në inferioritet numerik, vjollcët nuk falën ndaj një kundërshtari inferior.

Tifozja e Fiores

Ky sukses ka ekzaltuar edhe një tifoze të veçantë të Fiorentinës, siç është modelja Simona Patiso, e cila ka menduar ta “festojë” duke u zhveshur në rrjetet sociale.

C_29_fotogallery_1020768__ImageGallery__imageGalleryItem_12_image C_29_fotogallery_1020768__ImageGallery__imageGalleryItem_14_image Simona5 Simona Patiso

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com