FOTO/ Finalja e Kupës së Italisë, Eva Murati ngushëllon Juven dhe… Kielinin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 13, 2022 | 22:21


FOTO/ Finalja e Kupës së Italisë, Eva Murati ngushëllon Juven dhe… Kielinin

Moderatorja shqiptare, Eva Murati, ishte të mërkurën në Romë për të parë finalen e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Interit që përfundoi me fitoren e kampionëve të Italisë.

Eva Murati

Në faqen e saj në “Instagram”, bukuroshja postoi një “story” në momentin kur Xhorxhio Kielini la fushë e lojës. “Mos u mërzit Xhorxho Kielini… të dua”, shkruhej në “story”-in e Evës.

Eva Murati

PANORAMASPORT.AL