FOTO/ Femra që po çmend “Instagramin”, fanse e zjarrtë e…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 15, 2018 | 18:07

FOTO/ Femra që po çmend “Instagramin”, fanse e zjarrtë e…

Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotot që hedh në profilin e saj në “Instagram”. Shpeshherë modelja hedh foto tepër provokuese që nuk i lënë shumë vend fantazisë.

36148269_249174755666445_6446272820648345600_n (1)

Kështu në një emision në Brazil ajo ka pohuar se është një tifozë e zjarrtë e skuadras së Kortibas. Ndë fotot e fundit të publikuar prej saj të shumtë kanë qenë edhe tifozët e skuadrës që i kanë komentuar duke e cilësuar si tifozen më seksi të skuadrës.

dfghsdg C_29_fotogallery_1021640__ImageGallery__imageGalleryItem_33_image rfgyergtr

www.minuta90.com