FOTO/ Fanse e Rodrigezit, legjenda e pornos dhuron shou në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 7, 2021 | 14:37


FOTO/ Fanse e Rodrigezit, legjenda e pornos dhuron shou në “Instagram”

Me karrierë prej disa dekadash në filmat me pullë të kuqe, Kendra Lust është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale.

kendra lust

Seksbomba amerikane numëron rreth 7 milionë fansa vetëm në “Instagram”, ndërsa nuk ngurron të ndajë për ta çdo ditë foto “hot”.

kendra lust 1

Kujtojmë që aktorja njihet edhe për pasionin e saj për futbollin. Ajo është një fanse e zjarrtë e lojtarit kolumbian Hames Rodrigez.

kendra lust 3

kendra lust 4

kendra lust 5

kendra lust 6

kendra lust 7

PANORAMASPORT.ALPër t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/