FOTO/ Fansat i bëjnë pyetje ngacmuese, gruaja e futbollistit italian “nuk ua përton”…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 25, 2018 | 12:26

FOTO/ Fansat i bëjnë pyetje ngacmuese, gruaja e futbollistit italian “nuk ua përton”…

Duket se bashkëshortja e Alensandro Matrit, Dederika Nargi nuk ka duruar më dhe i është kthyer ndjekësve të saj në Instagram. Ajo ka plot 3 milionë fansa në këtë rrjet social dhe kohët e fundit ka postuar foto ku ka marrë shumë komente pozitive por nuk kanë munguar as ato pyetjet ngacmuese si:

3-13

“Ke 3 muaj në Formenera”. Por nuk ka munguar aspak edhe reagimi i saj teksa i është kthyer: “Cili është problemi yt, nëse dua të qëndroj 3 muaj në Formenera?”

7-5 5-11 1-19 6-9

www.minuta90.com