FOTO/ Erdhi nga stoli dhe i eliminoi, futbollisti i Atletiko Madridit provokon Liverpulin dhe tifozët e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 3, 2020 | 22:13


FOTO/ Erdhi nga stoli dhe i eliminoi, futbollisti i Atletiko Madridit provokon Liverpulin dhe tifozët e tij

Mesfushori i Atletiko Madridi Markos Lorente nuk e harron kualifikimin historik për në çerekfinale të Ligës së Kampioneve kundër Liverpulit ku shënoi dopietë ndaj “të kuqve”.

1_Marcos-Llorente

Futbollisti spanjoll provokoi së fundmi tifozët e Liverpulit duke e quajtur qenin e tij “Enfild”, sipas emrit të stadiumit të Liverpulit “Enfild Roud”. Natyrisht, që kjo gjë nuk do t’u pëlqejë aspak tifozëve të Liverpulit.

anfilddd
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com