FOTO/ “Energjia e një k**ve të keqe”, modelja që la UFC-në për pornon tërbon rrjetin me postimin e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 30, 2023 | 13:46

FOTO/ “Energjia e një k**ve të keqe”, modelja që la UFC-në për pornon tërbon rrjetin me postimin e fundit

Ish-ylli i UFC-së, Peixh VanZant, e cila ka dhënë dorëheqjen nga luftimet dhe është kthyer në një modele e portalit “Onlyfans”, ka marrë sërish vëmendjen e mediave sportive.

Collage Maker-30-Jan-2023-10.20-AM

28-vjeçarja amerikane së fundmi postoi një tjetër provokuese në Instagramin e saj, duke shkruar: “Energjia e një k**ve të keqe”.

Pas kësaj, fansat e VanZant nuk nguruan që të komentonin duke treguar dashurinë e tyre për të.

1

2

3

PANORAMASPORT.AL