FOTO/ Emanuela Rusta, gjyqtarja seksi që i dha “shkëlqimin” e munguar derbit me… format bombastike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2020 | 23:30


FOTO/ Emanuela Rusta, gjyqtarja seksi që i dha “shkëlqimin” e munguar derbit me… format bombastike

Ndryshe nga ç’pritej, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, prodhoi shumë pak emocione në fushën e lojës.

Rusta12

Ajo që u mundua sado pak t’i jepte “shkëlqim” kësaj përballje ishte gjyqtarja e linjës, Emanuela Rusta, e cila “rrëmbeu skenën” e “Air Albania”-s, me format e saj bombastike, dhe me look-un që duket gjithmonë i kuruar.

rusta4

Rusta u pa të diskutonte në disa raste edhe me futbollistët për vendimet e saj. Më i diskutuari ku Emanuela mund edhe të kishte ndërhyrë ishte ai i minutë së 49-të pas duelit mes portierit Alban Hoxha dhe Danso, ku ky i fundit pretendoi për penallti.

rusta3 rusta2 Rusta1 Rusta11 Rusta10 Rusta9 Rusta8 Rusta7 Rusta6 rusta5
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/