FOTO/ Elisa Shefler, gazetarja seksi që mbështet kuqezinjtë e… Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 16, 2021 | 23:15


FOTO/ Elisa Shefler, gazetarja seksi që mbështet kuqezinjtë e… Milanit

Milani e ka nisur sezonin 2021-2022 të Serisë A në mënyrën më të mirë të mundshme, duke koleksionuar 3 fitore në po kaq ndeshje të zhvilluara.

Elisa

Starti i shkëlqyer i kuqezinjve duket se ia ka ngrohur zemrën tifozes Elisa Shefler. Gazetarja dhe modelja seksi italiane ka shpërthyer në rrjetet sociale, teksa vijon të postojë foto “të nxehta”.

Elisa2 Elisa Milan Elisa6 081735338-3b9b4a21-30b2-4072-ab18-a52cdac76ecc

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/