FOTO/ Eliminimi i Gjermanisë, partnerja e Kevin Trap shfaqet provokuese në krahët e babait të Nejmarit duke bërë tifo për… Brazilin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2022 | 22:00

FOTO/ Eliminimi i Gjermanisë, partnerja e Kevin Trap shfaqet provokuese në krahët e babait të Nejmarit duke bërë tifo për… Brazilin

E fejuara e portierit gjerman Kevin Trap, Izabel Goulart ndodhet në Katar pasi po ndjek ndeshjen mes Brazilit dhe Koresë së Jugut.

izabela

Pas eliminimit të ekipit të partnerit, ajo tashmë po bën tifo për kombëtaren e saj.

Modelja është shfaqur përkrah babait të yllit brazilian Nejmar. Të dy duken shumë të lumtur teksa po festojnë rezultatin 4-1.

Modelja dhe babai i Neymar festojnë

Goulart ka 4.5 milionë ndjekës në Instagram

Izabel Goulart (majtas) dhe babai i Neymar (djathtas) rastësisht top-pesë

Modelja tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet spektakolare dhe kodet e veshjes. Edhe para ndeshjes së Brazilit, ajo publikoi foto në rrjetin e saj Instagram duke vënë edhe njëherë në pah linjat e saj magjepsëse.

PANORAMASPORT.AL