FOTO/ Eliminim i papritur, anglezët shpërthejnë në lot. Skena prekëse nga tifozët

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2018 | 22:55

FOTO/ Eliminim i papritur, anglezët shpërthejnë në lot. Skena prekëse nga tifozët

Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Turma të tëra njerëzish në Angli, duken me lot në sy dhe me kokën ulur, në përfundim të ndeshjes. Ata kishin shpresa të mëdha nga ky Botëror, dhe prisnin të shpalleshin fitues.

NINTCHDBPICT000419736727

NINTCHDBPICT000419727902

NINTCHDBPICT000419745850

NINTCHDBPICT000419745703

 


www.minuta90.com