FOTO/ Ekspozon bizhuteritë prej diamanti në Arabinë Saudite, Xheorxhina Rodriguez mahnit me look-un e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 7, 2023 | 20:33

FOTO/ Ekspozon bizhuteritë prej diamanti në Arabinë Saudite, Xheorxhina Rodriguez mahnit me look-un e saj

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xheorxhina Rodriguez ndodhet në dunat saudite së bashku me fëmijët e saj dhe të futbollistit. Ajo që bie në sy është look-u dhe bizhuteritë prej diamanti të modeles.-640-0-1675791141xras-sport-preview-georgina-rodriguez-408

Duke mbajtur dorën e një prej vajzave të vogla, 29-vjeçarja nxori në pah një diamant të madh në gishtin e unazës.

Ajo gjithashtu kishte vendosur një byzylyk luksoz argjendi dhe një orë super të shtrenjtë. Të gjitha këto foto i ka postuar vetë Xheorxhina në Instagram.

 

Ajo pozoi edhe me e djalin e madh të Ronaldos, Kristiano Xhunior.

Në dunat e Arabisë, e dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina tregon se

PANORAMASPORT.AL