FOTO EKSKLUZIVE/ Tension në miqësore, portieri i Tiranës kapet me tifozët. Në fushë zbret… Halili

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 21:00


FOTO EKSKLUZIVE/ Tension në miqësore, portieri i Tiranës kapet me tifozët. Në fushë zbret… Halili

Momente tensioni gjatë pushimit të pjesës së parë ku një tifoz i Tiranës ofendon portierin Lika. Lojtari reagon dhe situata acarohet. U desh dhe ndërhyrja e forcave të policisë për të larguar tifozin.

Tirana, Osmani, Laci Pogradec logo

I pranishëm në këtë moment tensioni ishte edhe presidenti Refik Halili, i cili zbriti nga tribuna qendrore drejt pankinës për të qetësuar situatën.

Pogradeci Stadiumi tifozet logo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com