FOTO EKSKLUZIVE/ Stadiumi i ri i Kukësit, shikoni si ka marrë formë tribuna qëndrore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 4, 2020 | 16:02


FOTO EKSKLUZIVE/ Stadiumi i ri i Kukësit, shikoni si ka marrë formë tribuna qëndrore

Punimet në stadiumin e ri të Kukësit janë shtuar në javët e fundit, teksa kompania që po zbaton projektin ka arritur të përfundojë thuajse në masën 90 % tribunën qendrore.pjimage (3)

Kryetari i bashkisë Kukës, Safet Gjici, po inspekton vazhdimisht punimet, ndërkohë që shpresohet që gjithçka të jetë gati brenda këtij viti.

“Panorama Sport”, përmes fotografit Ferdinand Hazisllari ka siguruar disa foto nga punimet.

106532339_321469265909887_7114513096533296093_n (1) 107103840_955995271509639_2524492456423778590_n (1) 106898786_2798840410225921_4877166621299542231_n (1) 106749555_737097167094251_1482615805292630309_n (1) 107011512_193290672123575_4031450792366457332_n (1) 106794624_724167741704250_4828507540134791829_n (1)

FOTOT: F. Hazisllari

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com