FOTO EKSKLUZIVE/ Plas grushti pas ndeshjes Vora-Besëlidhja, përfshihen drejtues, lojtarë dhe tifozë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 6, 2021 | 23:55


FOTO EKSKLUZIVE/ Plas grushti pas ndeshjes Vora-Besëlidhja, përfshihen drejtues, lojtarë dhe tifozë

Ndeshja e vlefshme për grupin A të Kategorisë së Parë, Vora-Besëlidhja, e luajtur sot në kompleksin “Internacional” në Pezë, përfundoi me fitoren 2-1 të ekipit vorak.

sherri foto

FOTO: F.Hazisllari

Mirëpo, pas ndeshjes plasi grushti jashtë fushës. Drejtuesit të të dyja skuadrave, pjestarë të stafit, lojtarë dhe tifozë të pranishëm jashtë rrethimit janë përfshirë në një zënkë masive.

Tifozet logo

“Panorama Sport” ka siguruar foto të sherrit. Ndërhyrja e forcave të sigurisë ka qetësuar disi situatën, në një kohë që gjithçka doli jashtë kontrollit për disa minuta.

Sherri Vora-Beselidhja logo

Lezhjanët e mbyllën këtë takim me 10 lojtarë pas ndëshkimit të Hoxhës me karton të kuq. Nuk mungoi as tensioni në fushë, por degjeneroi pasi u mbyll ndeshja.

Sherri ne Vora-Beselidhja

PANORAMASPORT.AL