FOTO EKSKLUZIVE/ Olsi Rama takon Mustën, mbrojtësi i majtë pranë firmës me Partizanin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2021 | 19:40


FOTO EKSKLUZIVE/ Olsi Rama takon Mustën, mbrojtësi i majtë pranë firmës me Partizanin

Emiljano Musta mund të vishet i kuq.

198990382_760663111289896_7991819866550348054_n (1)

“Panorama Sport” ka siguruar një foto ku mbrojtësi i majtë shihet duke biseduar me drejtorin e Partizanit, Olsi Rama, sot në një nga lokalet e kryeqytetit.

Mësohet se lojtarit që mbylli sezonin me Laçin i është bërë një ofertë zyrtare dhe pritet në ditët në vijim të kthej një përgjigje.

Për Mustën ka interesim konkret edhe nga Kukësi, por gjithashtu nga Gjilani dhe Ballkani në Kosovë. Kujtojmë që elbasanasi ka qenë pjesë e Partizanit në sezonin 2013-2014.

MUS

MUS 1

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/