FOTO/ “Eh, si përfunduam kështu! Stërvitemi si…”, Morina dhe Ngo tregojnë si e përballojnë izolimin nga koronavirusi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 18, 2020 | 19:25

FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana

FOTO/ “Eh, si përfunduam kështu! Stërvitemi si…”, Morina dhe Ngo tregojnë si e përballojnë izolimin nga koronavirusi

Izolimi në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit ka krijuar te të gjithë njerëzit një ndjenjë dëshpërimi. Por, dhe futbollistët nuk bëjnë përjashtim nga kjo kategori, pasi shumë prej tyre janë të detyruar të stërviten në mënyrë individuale në shtëpitë e tyre.

Tirana3

Edhe pasojat e qëndrimit në karantinë i ka treguar më së miri, sulmuesi i Tiranës Mario Morina. Lojtari tregon në llogarinë e tij në “Instagram” se është detyruar të qethet në shtëpinë e tij.

85208578_1551521595010586_6461237749427994624_n

Ndërkohë, nga ana tjetër, sulmuesi bardheblu Majkëll Ngo duket se nuk është përfshirë shumë nga gjendja e vështirë psikologjike e krijuar nga izolimi. Futbollisti anglez tregon se “po stërvitet si profesionist” me ish-futbollistin e Tiranës, aktualisht futbollist i Skënderbeut Marvin Turtulli.

90077170_220302402680573_6136973804548653056_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com