FOTO/ Edhe trajneri i Kombëtares U-21 pro Dukës: Faleminderit për ç’ke bërë e ç’do bësh

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 12, 2018 | 18:52

FOTO/ Edhe trajneri i Kombëtares U-21 pro Dukës: Faleminderit për ç’ke bërë e ç’do bësh

Edhe Alban Bushi i është bashkuar personazheve të shumtë që kanë dalë në mbështetje të presidentit aktual të FSHF, Armand Dukës, për një tjetër mandat në krye të institucionit më të lartë të futbollit.

de biazi tramexani bushi

Nëpërmjet një postimi në Instagram, trajneri i Kombëtares U-21 shqiptare të futbollit, deklarohet pro kandidaturës së Dukës, dhe shkruan: “Unë nuk uroj asgjë, por uroj më të mirën për ty dhe futbollin! Faleminderit për çka ke bërë dhe ç’do të bësh”

 


www.minuta90.com