FOTO/ E solli rasti, Turqia “bën bashkë” Edon Hasanin me ish-yllin e Çelsit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 14, 2020 | 16:31

Bota FB Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit Tirana

FOTO/ E solli rasti, Turqia “bën bashkë” Edon Hasanin me ish-yllin e Çelsit

Golashënuesi i Tiranës, ka përfituar nga rasti që gjatë qëndrimit në Turqi për fazën përgatitore, të takohet edhe me ish- futbollistin e Çelsit, Real Madridit dhe Lionit, Mikael Esien.

edon hasani

Mesfushori bardheblu e ka postuar foton në rrjetet sociale. Esien, aktualisht është pjesë e Sabail, skuadrës azerbajxhanase.

hasani

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com