FOTO/ E ka të dashurën presidente ekipi, pushimet speciale të futbollistit të Kombëtares shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 22:09

FOTO/ E ka të dashurën presidente ekipi, pushimet speciale të futbollistit të Kombëtares shqiptare

Tashmë sezoni ka mbaruar dhe shumica e lojtarëve të Kombëtares kanë filluar pushimet, për t’u rikthyer shumë shpejt përgatitjeve të sezonit të ri.

2020-09-30-11-57-7913-

Një prej tyre është edhe Adrian Ismajli, i cili me të dashurën e tij, kroaten Matea Besliç, po kalon pushimet e verës në Greqi. Matea është e lidhur me futbollin, pasi mban postin e presidentes së ekipit të femrave të ZNK Hajduk Splitit.

matea matea2

2021-08-10-23-19-9100-

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"