FOTO/ E fejuara e Ljajiç “rikthen” verën në rrjetet sociale

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2018 | 15:30

FOTO/ E fejuara e Ljajiç “rikthen” verën në rrjetet sociale

Sofia Milosheviç, e fejuara e Adem Ljajiç (ish-futbollisti i Fiorentinës, Interit, Romës e Torinos në Serinë A, ku kaloi 8 vite përpara transferimit te Beshiktashi merkaton e fundit), ka “rikthyer” verën në rrjetet sociale.

Ljajic

Modelja është gjithmonë prezente në rrjetet sociale dhe në një nga fotot e fundit ka shpalosur fizikun e saj marramendës: “boom” pëlqimesh nga ana e ndjekësve të ekstazuar.

ds6dsc 665 sdf6sdf6

www.minuta90.com