FOTO/ E dashuruar me detin, tifozja shqiptare e Juventusit sjell para kohe verën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 11, 2021 | 12:31


FOTO/ E dashuruar me detin, tifozja shqiptare e Juventusit sjell para kohe verën

Beniada Nishani vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Bukuroshja shqiptare, e cila që në fëmijëri ka emigruar në Itali, aty ku vazhdon karrierën e suksesshme në botën e modelingut nuk resht së mahnituri me linjat e saj perfekte.

BENIADA555

Së fundmi Beniada ka postuar për ndjekësit në “Instagram” disa foto tepër provokuese në bregdete. “Duhet të jetosh gjithnjë në bregdet, nëse temperaturat janë të paktën minimalisht 20 gradë”, shkruan modelja seksi në një prej publikimeve të fundit në rrjetet sociale.

beniada-nishani-2

Kujtojmë që Beniada Nishani ka lidhje edhe me botën e futbollit, pasi njihet si një tifoze e skuadrës më të titulluar italiane, Juventusit.

beniada-nishani11 Beniada-Nishani-3-470x313 beniada-nishani beniada nishani hot

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/