FOTO/ E çmendur pas skuadrës italiane, modelja e njohur shfaqet më “hot” se kurrë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 24, 2021 | 23:43


FOTO/ E çmendur pas skuadrës italiane, modelja e njohur shfaqet më “hot” se kurrë

Modelja e njohur italiane, Beatriçe Bonfanti e cila është e deklaruar si një tifoze e çmendur e skuadrës së Parmës, ka publikuar disa foto në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ku ka lënë me gojë hapur të gjithë fansat e saj.

beatrice

Me këto foto të publikuara, dalin në pah format e saj “hot” që po çmendin rrjetin duke u bërë virale dhe duke marrë shumë pëlqime nga fansat e saj.

beatrice 1

beatrice 2

beatrice 3

beatrice 4

beatrice 5

beatrice 6

beatrice 7

beatrice 8

beatrice 9

beatrice 10

beatrice 11

beatrice 12

beatrice 13

beatrice 14

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/