FOTO/ Dy super yje mes tifozerisë, Sata dhe Nargi në ndihmë të Sasuolos

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 13, 2018 | 12:00

FOTO/ Dy super yje mes tifozerisë, Sata dhe Nargi në ndihmë të Sasuolos

Sasuolo po vuan jo pak mungesën e spektatorëve në këtë fillimsezoni të Serisë A. Për të ndihmuar klubin, në fushë do të zbresin Melisa Sata dhe Federika Nargi.

Satta-Caramis-e-Nargi-a-gara-di-bikini

Dy bukuroshet janë respektivisht bashkëshortet e Kevin Princ Boateng dhe Alesandro Matri, sulmues pikërisht të Sasuolos.

Nargi.Satta.combo.2018.750x450

Nëpërmjet një thirrje në rrjetin social “Instagram”, vajzat u kanë bërë thirrje tifozëve që të ndjekin skuadrën në stadium, duke qenë se edhe ato do të jenë pjesë e mbështetësve të ekipit zigjelbër, teksa shpresa e presidentit Skuinci është që përveç tifozëve, të vijnë edhe rezultatet.

US Sassuolo v US Citta di Palermo - Serie A

www.minuta90.com