FOTO/ Duro pyet Lalën për kreun e FSHF, ish-kapiteni: Herët që të kandidosh ti…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 12, 2018 | 23:12

FOTO/ Duro pyet Lalën për kreun e FSHF, ish-kapiteni: Herët që të kandidosh ti…

Ethet e garës për presidentin e ri të federatës shqiptare të futbollit, duket se i kanë përfshirë të gjithë. Edhe në një foto të postuar nga Klodian Duro në Instagram, shihet ish-trajneri i Kukësit, si dhe Altin Lala, teksa bisedojnë në komente për garën e FSHF.

klodian duro

Duro e pyet Lalën, ta hedhë apo jo kandidaturën për president të FSHF, sepse sipas tij, kur zihen dy vetë, fiton një i tretë dhe futbolli i vërtetë. Ndërsa Lala i përgjigjet: Tani është pak herët, ti je tre hapa para…

lala duro


www.minuta90.com