FOTO/ Drejtuesi i Formula 1 ndahet nga e dashura, “i rrëmben” zemrën modeles 44 vjet më të re

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 8, 2018 | 17:45

FOTO/ Drejtuesi i Formula 1 ndahet nga e dashura, “i rrëmben” zemrën modeles 44 vjet më të re

Flavio Briatore është vendosur sërish në qendër të mediave për sa i përket jetës së tij private. Sipërmarrësi i njohur Italia dhe njëkohësish drejtues në Formula 1 i ka dhënë fund historisë së dashurisë së tij me Elisabeta Gregoracin.

5-2

Por menjëherë pas ndarjes nga Elisabeta, Briatore i ka rrëmbyer zemrën një tjetër bukurosheje. Bëhet fjalë për Taylor Mega e cila është 24 vjeç dhe plot 44 vite më e vogël se Briatore.

EXCLUSIVE  Mandatory Credit: Photo by Frezza/LaFata / Rex Features ( 786817U )  Flavio Briatore and wife Elisabetta Gregoraci  Flavio Briatore and wife Elisabetta Gregoraci, Port Beach of Marinella, Sardinia, Italy  - 28 Jul 2008

1-1 2-1 3-1 4-1

www.minuta90.com