FOTO/ Ditëlindja e Fidel Yllit, ish-mundësi i shquar merr dhuratë një fanellë të Kombëtares së… futbollit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 22:49

FOTO/ Ditëlindja e Fidel Yllit, ish-mundësi i shquar merr dhuratë një fanellë të Kombëtares së… futbollit

Deputeti i Partisë Socialiste, Fidel Ylli, me një të kaluar si mundës i shquar në sportin shqiptar, ka festuar ditën e sotme, 56-vjetorin e lindjes. Në një festë të organizuar, bashkë edhe me miqtë e tij, ai ka festuar këtë ditë të shënuar në jetën e tij.

40661904_10156619327042888_3968807574031040512_n

Në këtë festë, miqtë i kanë bërë edhe një dhuratë të veçantë Fidel Yllit, ku i kanë dhuruar një fanellë të Kombëtares Shqiptare të Futbollit, me numrin 56, dhe ku shkruhej “Delo”.

40661904_10156619326817888_9094864077032783872_n

40619893_10156619326827888_905570506919378944_n

40814646_10156619326847888_3163399879162593280_n

www.minuta90.com