FOTO/ Dita e saj të lindjes, Eros Grezda prezanton për herë të parë nënën e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2020 | 17:45


FOTO/ Dita e saj të lindjes, Eros Grezda prezanton për herë të parë nënën e tij

Sot, mamaja e Eros Grezdës, feston ditëlindjen dhe me këtë rast, futbollisti ka publikuar për herë të parë foto me të.

eros grezda oriola marashi (1)

Krahas fotos, ku Erosi shfaqej krah nënës, ai shkroi: “Urimë ditëlindjen nanë”.

eros grezda oriola marashi (2)

Ajo që vihet re, është ngjashmëria e madhe që futbollisti ka me nënën e tij.

eros grezda oriola marashi (5)

Për muaj të tërë, kryefjala e mediave ka qenë Erosi dhe Oriola.

Lidhja e tyre duket se është konsoliduar dhe gjërat po bëhen gjithnjë e më tepër serioze, pasi ata ishin gati të hidhnin edhe një hap drejt fejesës.

Megjithatë, pandemia i shtyu planet e tyre për më vonë, ndërkohë që vazhdojnë të publikojnë foto e video krah njëri-tjetrit në rrjete sociale dhe sot u njohëm edhe me “vjehrrën” e modeles bukuroshe.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com