FOTO/ Dështoi të kalonte te Roma, por Politano “godet” jashtë fushe. Shikoni të dashurën e re të sulmuesit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 22, 2020 | 21:21

FB Gossip Seria A Të fundit

FOTO/ Dështoi të kalonte te Roma, por Politano “godet” jashtë fushe. Shikoni të dashurën e re të sulmuesit

Mateo Politano ishte shumë pranë kalimit te Roma, por marrëveshja dështoi në minutat e fudnit dhe sulmuesi u detyrua të qëndrojë te Interi, për të gjetur një zgjidhje tjetër, për shkak të minutave të pakta që ka marrë te zikaltërit.mateo politano

Megjithatë duket se italiani ndryshe nga fushat e blerta, në jetën e tij private po shkëlqen dhe po kalon një formë shumë të mirë.

Së fundmi Politano ka nisur një romancë me bukuroshen Xhinevra Sozi.
193626311-c002cd69-21bf-4acb-a57a-5b1b0a4fe06b

Kjo e fundit njihet për format e saj bombastike, me të cilat i ka marrë mendjen edhe sulmuesit të Interit, që pak kohë më parë konfirmoi divorcin me Silvia Di Vinçenco.
193626419-03a67d87-1d63-4d58-a43b-3c29a3f45188

Sozi po i qëndron afër Politanos dhe është duke e mbështetur për vendimin që do të marrë për të ardhmen e tij në futboll.

193626500-19fe2e90-e0a3-4505-94a0-a9fa9d977bd1 193626575-6f16bee8-1af1-43d5-adc3-52973a360257 193626803-cf38c11e-b9ec-46d7-86ff-c462f79222ac 193626907-f39cb7e2-4b2c-484c-a478-bce28bd1109d 193627298-75ef4e50-7bbd-4024-a646-216ff0630281 193627379-48a40cbb-4592-4054-a5bf-b0fa483f7ce1

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com