FOTO/ Derbi jo vetëm në fushë, Agustina dhe Xhorxhina gati të “vjedhin” skenën në tribunë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 6, 2019 | 18:40


FOTO/ Derbi jo vetëm në fushë, Agustina dhe Xhorxhina gati të “vjedhin” skenën në tribunë

Në më pak se dy orë do të startojë derbi i Italisë mes Interit dhe Juventusit. Skuadrat do të kërkojnë vetëm fitoren, jo vetëm për trepikëshin, por edhe për moralin dhe krenarinë.

agustina.georgina.2020.750x450

Sfida e madhe nuk do të jetë vetëm në fushën e lojës, por edhe në tribunë, aty ku partneret e Ronaldos dhe Lautaros “vjedhin” skenën.

xhorxhina

xhorxhina2

xhorxhina rodriguez

Xhorxhina Rodrigez 2

Të dyja seksi në krah të partnerëve të tyre, Agustina dhe Xhorxhina do mbështesin Interin dhe Juventusin, në këtë derbi të Italisë, nga tribuna.

agustina-gandolfo

Agustina(1)

agustina2

agustina 5

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com