FOTO/ Dëmtim i frikshëm në organin gjenital, futbollisti i kampionëve të Brazilit largohet nga fusha me njolla gjaku

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 19, 2020 | 23:47


FOTO/ Dëmtim i frikshëm në organin gjenital, futbollisti i kampionëve të Brazilit largohet nga fusha me njolla gjaku

Një dëmtim i frikshëm u regjistrua në ndeshjen e kampionatit brazilian mes Flamengos dhe Korinthiasit. Mbrojtësi 27-vjeçar, i kampionëve të Flamengos, Gustavo Henrikue, u shkel aksidentalisht nga kundërshtari në zonën intime të organit gjenital, duke shkaktuar gjakëderdhje.

whatsapp_image_2020-10-18_at_17.53.53

Henrike fillimisht u largua nga fusha për të ndryshuar tutat e shkurtra të cilat ishin mbuluar nga njollat e gjakut, teksa në minutën e 39-të e kishte të pamundur të vazhdonte duke u zëvendësuar nga Gabriel Noga, teksa u dërgua menjëherë në dhomat e zhveshjes, teksa mjekët ndaluan gjakderdhjen.

GJAKU

Imazhi i tutave të tij të gjakosura në organin gjenital ka bërë menjëherë xhiron e rrjetit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com