FOTO/ Demi Roz, njihuni me madrilenen seksi që po “tërbon” rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 23:49


FOTO/ Demi Roz, njihuni me madrilenen seksi që po “tërbon” rrjetet sociale

Me më shumë se 11 milionë ndjekës në “Instagram”, Demi Roz është ndër modelet më të dashura. 

Demi Roz

Bukuroshja nga Birmingami i ka bërë të gjithë për vetë falë kthesave dhe linjave perfekte trupore, të cilat shikohen qartë në fotot që ajo poston rregullisht në rrjetet sociale.

Demi Roz hot

Përveç profesionit si modele me famë botërore, Demi është gjithashtu e dashuruar edhe me futbollin.

fg6f6

Ajo bën tifo për gjigantët e Real Madridit, për shkak të dobësisë që ka për lojtarin kolumbian Hames Rodrigez.

Roz Demi555 Demi Real Demi66

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/