FOTO/ Demi Roz, madrilenia seksi ekspozon të pasmet në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 16, 2019 | 15:23


FOTO/ Demi Roz, madrilenia seksi ekspozon të pasmet në rrjetet sociale

Demi Roz është një prej modeleve më të famshme në rang botëror. Bukuroshja me origjinë nga Birmingemi regjistron më shumë se 10 milion fansa në “Instagram”. 

rozu 3

Me fizikun e saj të jashtëzakonshëm, Demi është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, 24- vjeçarja ka postuar një foto tepër “të nxehtë” në rrjetin social, ku ekspozon të pasmet.

rouz 5

Si gjithnjë edhe ky postim i bukuroshes ka marrë një “lumë” me pëlqime dhe komente. Kujtojmë që Demi Roz njihet edhe si një tifoze e skuadrës së Realit të Madridit.

rozu 4

Dashuria për klubin madrilen i ka lindur nga simpatia që britanikia ka për lojtarin kolumbian Hames Rodrigez.

rouz 6

rouz 2

rouz 1

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com