FOTO/ Dashuri në Aston Vila, mesfushori brazilian bën publike lidhjen me bukuroshen zvicerane

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2022 | 14:28


FOTO/ Dashuri në Aston Vila, mesfushori brazilian bën publike lidhjen me bukuroshen zvicerane

Mesfushori i Aston Vilës, Dagllas Luiz dhe futbollistja për ekipin e femrave të këtij klubi, Alisha Lehman, kanë bërë publike lidhjen e tyre.

pjimage - 2022-01-27T150147.411

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 23-vjeçari brazilian ka treguar për lidhjen që ka futbollisten seksi zvicerane. Në një foto ata na shfaqin një harmoni të bukur që po kalojnë me njëri-tjetrin dhe duke dhuruar një puthje.

dagllas luiz

Lehman gjithashtu ka pasur një lidhje me shoqen e saj të ekipit në kombëtaren e Zvicrës, Ramona Bahman, por që zgjati vetëm 3 vite.

pjimage - 2022-01-27T150817.026

PANORAMASPORT.AL